Rodzaje zapachów samochodowych

Obecnie nie wyobrażamy sobie naszego życia bez samochodów. To one pozwalają nam szybko pokonywać drogę do pracy i z powrotem, podwozić spóźnione dzieci do szkoły oraz wyjeżdżać na wakacje nad morze, w góry, czy odwiedzać zagraniczne kraje. Są one coraz bardziej unowocześniane, dzięki temu nie tylko doskonale pełnią swoją funkcję, ale dodatkowo wspaniale się prezentują. Jednak, abyśmy mogli cieszyć się podróżami autem, warto zadbać o kilka detali, m.in. o odpowiedni zapach do samochodu.

Dlaczego zainstalowanie odświeżacza w aucie jest tak ważne? Poszczególne aromaty mogą w nas budzić różne emocje, zwiększać lub zmniejszać koncentrację, a także wpływać na ogólny komfort jazdy.

zapach samochodowy

Proste jest, że wybierając zapach do samochodu, kierujemy się własnymi upodobaniami. Z reguły mężczyźni stawiają na mocne aromaty, a z kolei kobiety są miłośniczkami owocowych, bądź cytrusowych woni. W sytuacji, gdy auto dzielimy ze współmałżonkiem, warto pójść na kompromis i zakupić uniwersalny zapach do samochodu, który będzie odpowiadał obu kierowcom.

Jakie są rodzaje zapachów samochodowych? Oto najpopularniejsze z nich:


źródła:
http://euroaroma.pl/